mastercard

Wystartowała najdłuższa transmisja w historii Finałów WOŚP!

2021-01-30 20:39:47

 

Mogłoby się wydawać, że pandemia i ograniczenia zatrzymają ten wyjątkowy dzień w roku, ale 29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zapala z podwójną siłą. W tym roku macie okazję obejrzeć najdłuższą transmisję, która potrwa 27 godzin. Zebraliśmy kolejny rekord otwarcia Finału. Startujemy z 39 237 372 zł!

 

 

Rozpoczynający koncert Piotr Bukartyk/ Fot. Lucyna Lewandowska

 

Łączy nas wspólny cel

W tym roku zbieramy dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Każdy może wesprzeć cel Finału, dorzucając się do jednej ze 120 tys. puszek – wolontariuszy, zarejestrowanych w Sztabach na całym świecie. W tym roku zarejestrowało się 1362 Sztaby. Wrzucić do puszki można w sklepach i instytucjach, a także do eSkarbonek. Zbiórka realizowana będzie również przy wykorzystaniu różnych kanałów elektronicznych . Kweście towarzyszyć będą inicjatywy organizowane przez lokalne Sztaby, a także 15. bieg “Policz się z cukrzycą”, który realizowany będzie w formie wirtualnej.   

 

 

Biegamy w Polsce i na świecie! 15. Bieg WOŚP "Policz się z cukrzycą" tym razem w całkowicie odmiennej wirtualnej formie!...

Opublikowany przez WOŚP Sobota, 30 stycznia 2021

 

Wspólnie wygramy. Wyjątkowy program na wyjątkowym Finale

Po rocznej przerwie powracamy z głównym punktem działań WOŚP w stolicy, w okolice Pałacu Kultury i Nauki. 

 

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Fundacja WOŚP (@fundacjawosp)

 

 

 

Już dzisiaj od 21:00 zaczynamy grać z głową. Posłuchamy piosenek plejady polskich artystów, którym bliskie są idee Fundacji. To dzisiaj zagrają Piotr Bukartyk i Krzysztof Zalewski. Natomiast w niedzielę będzie głośno od samego rana.W dzień letniej zadymy w środku zimy oficjalny start akcji zacznie się w studiu Dzień Dobry TVN. Przez cały dzień będą odbywać się połączenia z sześcioma miastami w Polsce – Sosnowiec, Białka Tatrzańska, Łódź, Tarnów Podgórny, Wrocław i Radom.

Zobacz plan na niedzielne koncerty {{page-955}}

Tradycyjnie o godzinie 20:00 zapraszamy wszystkich do udziału w happeningu "Światełko do Nieba". Będzie to chwila dla wszystkich, którym bliskie są idee WOŚP. Można dołączyć się do działań Fundacji i wysłać w stronę nieba, światełka w różnych postaciach: zapalona zapałka, świeczka, sztuczne ognie. 

 

 

Od serca do serca, czyli licytacje i aukcje

Podczas 29. Finału możecie znaleźć “Rzeczy od serca” przekazane przez gwiazd TVN Grupa Discovery. Na aukcjach Allegro znajdziecie możliwość zagrania epizodu w nowym serialu „Tajemnica zawodowa” czy „Brzydula”, suknię ślubną i spotkanie z Izabelą Janachowską, mecz tenisowy z Anną Dereszowską lub kolację z Małgosią Heretyk oraz Ernestem Musiałem. Natomiast na licytacji znajdziecie rakietę z French Open od Igi Świątek, zaproszenie na obiad do domu Edyty i Cezarego Pazurów czy trening prowadzony przez Pawła Korzeniowskiego.

Bądź na bieżąco, obserwuj fundację na mediach społecznościowych. Nie zapomnij zasubskrybować kanał i oglądaj koncerty na żywo na kanale KręciołaTV.

A także na kanale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy na YouTubie!